Gebelik yoga egzersizleri

Sağlık Fitness
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 1.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Home Fitness
Gebelik yoga egzersizleri uygulaması ile hamilelik döneminizi sağlıklı bir şekilde geçirin.

Bir kadının en özel ve kendisine en dikkat etmesi gereken dönemlerden biri olan hamilelik döneminde kadınların spor yapması oldukça önemli bir yere sahiptir. Kadınları bu en özel anında yanında olacak olan Gebelik yoga egzersizleri uygulaması anne adaylarının daha sağlıklı bir hamilelik geçirmelerini sağlamanın yanı sıra daha kolay bir doğum süreci yaşamalarını sağlıyor. Uygulamamızı Android mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Bu uygulamada, hamilelik sırasında yapılacak bazı pozlar ve egzersiz yoga ve diğer gevşeme teknikleri bulacaksınız. Anne ve bebek için iyi yoga egzersizleri hamilelik döneminde büyük bir öneme sahiptir. Hamilelik sırasında Yoga sporunu yaparak sağlıklı bir vücuda nasıl ulaşacağınızı öğrenebilirsiniz. Prenatal Yoga veya yalın gevşeme egzersizleri ile başlamak istiyorsanız, bu uygulamayla başlayabilirsiniz. Hamileyken Yoga Egzersizlerinin faydalarını alın. Rahatlama sizin ve bebeğin için iyidir. Hamileler için özel olarak hazırlanmış Prenatal Yoga derslerini ve alıştırmaları izleyin.

Bazıları hamileliğinizin son birkaç ayı veya haftaları boyunca sizin için çalışmayabilir, ancak bu uygulama tarafından sağlanan gebelik egzersizleri hamileler için son derece güvenlidir. Herhangi bir yeni egzersiz rejimini başlatmadan önce daima sağlık uzmanınıza danışın. Eğer egzersize giderseniz, vücudunuzu dinleyin ve aşırıya kaçmamaya özen gösterin eğer bir şey acıyor veya rahatsız hissederseniz kesinlikle egzersizi bırakın.

Gebelik yoga egzersizleri indir